23948sdkhjf
Del siden
Sponsored content

OTC-2025, offshore-bransjens kunnskapssenter

Den internasjonale offshore teknologikonferansen OTC-2025 i Houston, Texas, USA, er et utmerket sted for å få mye oppdatert kunnskap om offshore-sektoren og møte de ledende selskapene som opererer innen offshore. Messer tiltrekker seg fagfolk fra hele verden – også norske virksomheter. FJERO A/S fra Skive er en av dem.

"Vi velger ut de messene og konferansene hvor vi kan møte både eksisterende og nye kunder," forteller Niels Storgaard Jensen, salgsleder og partner i FJERO A/S. Han legger til: "OTC-2025 er stedet hvor de fleste ledende selskaper innen offshore-segmentet samles. Siden vi er eksperter på produksjon av sylindere til denne typen selskaper, deltar vi selvfølgelig også på messen som utstiller. Vi har store forventninger til å knytte mange nye kontakter og selvfølgelig møte mange av våre nåværende kunder."

OTC-2025 arrangeres 5.–8. mai i Houston, USA. OTC har stort fokus på teknologier som kan brukes til utvinning av de store ressursene som finnes både over og under havoverflaten. De gjennomgående temaene på messen omfatter både energiforsyning og mineraler – temaer som den siste tiden har fått ekstra mye oppmerksomhet.

"Utnyttelse av havets ressurser krever godt og stabilt utstyr, siden det ofte foregår i et svært krevende miljø," forklarer Niels Storgaard Jensen og utdyper: "Vår erfaring med løsninger for akkurat dette området er grunnen til at OTC er stedet hvor vi kan vise frem vår ekspertise. Både utvinning av energi og mineraler krever funksjonelle hydrauliske sylindere som er driftssikre i all slags vær – og der står vi sterkt."

Den fysiske møteplassen med kundene, hvor man kan vise frem produktene sine og bygge gode relasjoner, har kommet sterkt tilbake etter koronapandemiens slutt. Når en god dialog først er etablert, kan kontakten opprettholdes via nettmøter. Det har vist seg at messene har fått enda større prioritet de siste årene.

"Messen er et sterkt verktøy," sier Niels Storgaard Jensen og avslutter: "Du møter kunden, og vi ser hverandre i øynene. Det er her vi skaper nye kontakter og får mye innsikt gjennom dialogen med både nye og eksisterende kunder. Ved å delta på OTC holder vi fingeren på pulsen og får verdifull kunnskap om fremtidens utfordringer i en bransje som er under stadig større press fra alle kanter."

Fjero A/S
Oddervej 20
7800 Skive
Skive Kommune
Danmark

Kontaktperson

NSJ
Niels Storgaard Jensen
nsj@fjero.com

Send til en kollega

0.032