Hjørne beskytter med refleks eller oransjfarget
Gi et tryggere arbeidsmiljø med multifunksjonelle hjørnebeskyttere, MAGPROTECT.
MPV-M1-65 /3M Klasse 3. er vår bestselger når det kommer til trafikksikkerhet og mørke varehus eller gårdsplasser. To sider er utstyrt med høykvalitets 3M refleksjonsfolie. Folien kan leveres i nesten alle kombinasjoner og farger. Vil du ha ditt eget sikkerhetsprodukt?! Vi er i stand til å produsere denne 3M-folien med ditt eget firmanavn eller logo!
MagProtect er en multifunksjonell hjørnebeskyttelse med en kraftig forkrommet magnet. Ved å bruke høykvalitetsmagneter vil MagProtect holde seg godt på plass i de tøffeste situasjonene. MagProtects hjørnebeskytter reduserer industriulykker og er svært enkel å bruke. Ved å bruke MagProtect kan du si farvel til usikre situasjoner!
Stadig flere bedrifter ønsker å gi et trygt arbeidsmiljø for sine ansatte og dermed oppfylle moderne sikkerhetskrav. Bruk av MagProtect er usikre situasjoner i fortiden. MagProtect kan enkelt festes til enhver struktur.
Type MPV-M1-65 er perfekt å påføre i lager hvor stålplater og konstruksjoner lagres eller håndteres. Med sin lyse oransje farge vil MagProtect skille seg ut over hele lageret. Den oransje typen er en lagervare, vi er i stand til å produsere nesten alle farger. Ta kontakt med oss for mengdebetingelser med din farge.